Луна ја запали Турција со малите гаќички! Секси поза и бикини кое открива малку повеќе!

18 септември, 2020
луна

Младенците Луна Шогани и Марко Миjковиќ моментално уживаат на својот одмор во Турција, а фотографиите и снимките што редовно ги објавуваат на социјалните мрежи докажуваат колку уживаат во тоа.

Па сега Луна се пофали со фотографии од плажа.

Таа беше фотографирана во провокативни пози, во мал костим за капење кој ги истакнуваше нејзините облини, силиконски гради, а долниот дел може да откриеше повеќе отколку што требаше.

Малите гаќички се само доволно големи за да покриваат само одредени делови. Погледнете!

View this post on Instagram

🐥

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on