МАЈКАТА И ЌЕРКАТА ГИ РАСПАМЕТИЈА СИТЕ! Цеца гори во фустан со деколте, а сите се прашуваат дали Анастасија носи градник!

19 декември, 2020
download


Легендарната Цеца Ражнатовиќ и нејзината наследничка, која веќе тргна по стапките на нејзината мајка, Анастасија Ражнатовиќ, се појавија на снимањето на новогодишната програма за РТС во невообичаено издание, а нивниот изглед на сите им го одзеде здивот.

Имено, деколтето на Цеца ги остави без зборови сите присутни, додека многумина се прашуваа дали Анастасија има градник, затоа што нејзините гради се гледаа под проѕирниот фустан.


Она што е неизбежно, тие блескаа посветло од празничните украси и само кога ќе ги видиме вака, рамо до рамо, можеме да забележиме колку се слични.

Нив двете не само што ги врзува сличниот изглед и имиџот, туку и љубовта кон музиката, а младата Ражнатовиќ реши да ја освои музичката сцена и како што започна, таа е убедена дека ќе ја надмине својата мајка, која важи за најпопуларна и најсакана пејачка на домашната поп-сцена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi