МАЈКАТА НА АНА НИКОЛИЌ СЕ СОБЛЕЧЕ: Ја покажа својата витка фигура во седмата деценија од животот! Изгледа брутално добро! (ФОТО)

6 октомври, 2020
ана николич

Ана Николиќ е бомба а погледнете ја и нејзината мајка.
Откако изгуби вишок килограми што ги доби по бременоста, Ана Николиќ се преполови и сега е вистинска бомба.

Кога ќе ја погледнете сликата на мајката на Ана, ќе ви биде јасно како е таа таква убавица.


Во една прилика, Ана сподели фотографија од Милјана во дводелен костим за капење, на која се гледа нејзината совршена фигура во седмата деценија од нејзиниот живот, за што многу и завидуваат.
„Мајка ми… без коментар.. Не можам да се извлечам од генетика – напишала пејачката во описот на фотографијата подолу, под која во коментарите напишале:„ Секој дел “,„ каква жена “,„ изгледа брутално “…

View this post on Instagram

🤔🤨😻

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum