Марија Шерифовиќ се вери! Пејачката се согласи без размислување!

29 октомври, 2020
мари

Марија Шерифовиќ не престанува да интригира и да ја смее јавноста откако стана ЈуТјубер, а предизвика општ хаос со последното видео.

Имено, победничката на Евровизија сними видео во кое нејзините придружници имаа можност да и постават прашања. Меѓу другото, непознат човек напишал:

Marija Šerifović

„Сакаш да се омажиш за мене“, беше прашањето, а Марија одговори на шега и веднаш се согласи:

Имаме договор, да.

Овој потег на Марија насмеа многу луѓе и предизвика позитивни реакции: „Браво Маро“, „каква кралица си“, „хаххахах те обожавам“ …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum