МАРКО И ЛУНА ПОВТОРНО ШОКИРААТ! Овој пат Луна објави убаво изненадување! (ФОТО)

16 септември, 2020
799863_printscreen-youtube-luna-djogani_ls

Марко Миjковиќ неодамна и приреди изненадување на својата девојка Луна Џогани каде што ја вери.

Популарната пејачка Луна Џогани и нејзиниот избраник Марко Миjковиќ моментално се на одмор во Турција.

Имено, Марко Миjковиќ неодамна и подготви изненадување на својата девојка Луна Џогани, каде ја вери, а како што тврди Луна, тоа беше бајка.

Кога прославата заврши, тие решија да ги спакуват куферите и да отпатуваат директно во Турција, каде што некое време ќе уживаат во својата љубов далеку од сите.

Исто така, во медиумите се шпекулираше дека наскоро ќе станат родители, но тие сè уште не објавија за тоа.

Но, покрај свршувачката, пристигна уште една добра вест од нивна страна и денес имаат посебна причина за славење.

– Добро утро, и за нашите 20 месеци, те сакам – напиша Луна на заедничката фотографија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi