Милица покажа облини во розови бикини: Ова беа коментарите..

6 септември, 2020
мачка

Милица Тодоровиќ покажа предизвикувачка линија во розов костим за капење, а коментарите веднаш започнаа да „истураат“.

Пејачката видливо ослабе и ја затегна линијата, а своето провокативно тело го покажа на Инстаграм кога објави фотографија од нејзиниот летен одмор во Хрватска.

“Мачка! Те сакам така”, напиша нејзината колешка Милица Павловиќ во своите коментари.

View this post on Instagram

🌊🌞💜 @yoa_swimwear #croatia #split #milicatodorovic

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on