МИЉАНА И ЗОЛА „УДРИЈА“ ПАРТИЈА БРУТАЛЕН С**С, се тресеше цела рехабилитација, воздишките на Кулиќ одекнуваа во Шимановци! (ВИДЕО)

21 октомври, 2020
02_1000x0

Жешко!

Во раните утрински часови, Миљана Кулиќ и Лазар Чолиќ Зола не можеа да ги контролираат своите страсти, па затоа решија да ги искористат за време на жешката акција.

Задругарката го замолила Лазар да стави барикада на вратата за да не им пречи Марија или некој друг.

Миљана се качи на Зола, па таа започна да го јава со сета своја сила, а тој дополнително ја удрираше по задникот. Кулиќ испушташе гласни воздишки кои одекнуваа од рехабилитација.

Милјана се скара со нејзината мајка Марија Кулиќ, а кога ќе дознае за овие сцени, сигурно нема да ѝ прости.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum