Цеца Ражнатовиќ откри “тајна” во која фановите не веруваат!

30 декември, 2020
slavlje_povodom_rodjenja_zeljk__245806__photo_E-Stock_caslav_vukojicic_400x0


Секогаш самоуверена!
За фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ, годината беше успешна, пред сè на приватното поле, бидејќи таа стана баба. Пејачката е среќна поради тоа, но секако дека не се чувствува како баба и честопати сака да истакне преку шега дека е баба исклучиво на нејзиниот внук Жељко.


Очигледно е дека Цеца изгледа одлично, но за време на едно интервју, водителката ги коментираше нејзините фотографии и по тој повод тие сакаа да проверат дали можеби користи филтри за убавина?


Па дали ме гледаш во живо? Дали се филтри? Ме гледаш ли пред тебе? Дали имам филтри? Тоа е што е – истакна пејачката.

А потоа на коментарот дека е „модната мачка“ самоуверено прокоментира:

Па, кога не сум била? додаде таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris