„МОЈАТА КРОФНА“! Цеца го покажа својот внук и кога ќе видите КАКО го завиткаа, ќе се изнасмеете! (ФОТО)

25 декември, 2020
цеца

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ не ја крие среќата заради улогата на баба што и ја додели нејзиниот син Вељко. Од време на време, на својот Инстаграм профил таа објавува слики и записи од наследникот на Вељко од разни ситуации.

Понекогаш е за време на игра, понекогаш за време на спиењето, а сега малото дете го покажа веднаш по капењето.

„Моја крофна“, напиша Цеца покрај фотографијата.

Еве како изгледаше:

Željko Ražnatović
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris