Момчето на Дара (44) е помладо отколку што претходно се мислеше: Едвај има 20…

22 декември, 2020
pjimage_3b0abhe

Српската пејачка ужива во друштво на своето младо момче, а поминуваат многу време кај неа во Белград. Тони ја почести со луксузно патување, а гласините за нивната врска не ги засегаат

Српската пејачка Дара Бубамара (44) ја пронајде среќата со младиот бизнисмен Тони, а разликата во годините не им претставува проблем. Медиумите пишуваат дека се „шушкало“ дека има 23 години, но има само 20 години. Студирал во приватно училиште, а во богатството ужива благодарение на неговиот татко.

– Никогаш не се истакнал премногу со парите, иако има огромно богатство. Неговиот татко работи во Италија и заработува многу. Во последно време, тој постојано се фали со скапи работи, но веројатно го повлекло друштвото или пејачките на кои им се допаѓа. Претпоставувам дека го импресионира што е во високото друштво. Тој се пресели во Италија пред две години и му помага на својот татко – изјави извор за медиумите.

И на Дари Бубамари исто така ѝ одговараат на луксузни и раскошни патувања. Тони ја однел пејачката на Малдиви, а медиумите пишуваат дека тој платил повеќе од 6.000 евра за тој одмор за само неколку дена. Потоа следуваше патување во Занзибар и Истанбул.

Дара блеска од задоволство, а многумина зборуваат за нивната врска, за што не ѝ е гајле. Медиумите пишуваат дека Тони скоро се преселила во нејзиниот дом во Белград.

– Тој е со неа цело време, не се разделуваат. Луѓето понекогаш ги гледаат чудно и ги коментираат, може да се забележи разликата во возраста, но ми се чини дека уживаат. Тие се смеат цело време, расположени се и среќни како тинејџери. И покрај годините, таа врска се чини сериозна – изјави извор за медиумите.

Зградата на Дара во Белград се наоѓа во елитниот дел на градот, а проблем не ѝ претставува што многу славни личности ја гледаат со Тони.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris