МОЖЕ И ПОДОБРО САНДРА: Пејачката се соблече во танга, а следбениците ја прозваа поради стомакот! (ФОТО)

8 октомври, 2020
sandra1

Пејачката која неодамна доби подарок скапоцена парцела од поранешниот спонзор на победничката на „Задуга 3“ Ива Гргуриќ, Сандра Африка, направи хаос на Инстаграм со разголена фотографија!

Сандра се сети на лето на плажа, во минијатурно бикини, а потоа… ги испи критиките на нејзините следбеници!

Ова е сликата што која над 20 000 лајкови и неколку негативни коментари… го гледате ли проблемот?

View this post on Instagram

#tb🌴🌞🌊⛱️🍑🍬🍓

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

„Би можела малку да поработиш на стомачните мускули“ гласеше еден во морето на твитови посветени на „стомачни кои не се гледаат“.