МУ ПУКНА ФИЛМОТ НА КОЈИЌ! Нови детали за разводот на Северина и Игор: ЕВЕ ШТО Всушност се случило и КОГА!

8 октомври, 2020
кккккк

Збогум активирање!


Игор Којиќ, по кавгата со Северин поради која наводно се разведуваат, нема да се врати во Загреб.

Северина и Игор Којиќ
Според упатените, тој неодамна се збогувал со некои пријатели и најавил враќање во Белград, родниот град, кој го напушти пред три години кога се ожени со хрватска sвезда.

Северина Игор Којиќ и Сева веќе некое време не функционираат многу добро. Славата на таткото на Игор, Драган Којиќ Кеба ја наруши нивната врска, а кулминацијата се случи кога Сева не се појави на концертот на нејзиниот свекор. Тој ден, таа и Игор уште еднаш се скараа на патот и таа се врати на половина пат во Загреб. Тој многу се налути и реши да остане во Белград, па повика некои пријатели и им рече да не се враќаат во Хрватска “, рекол изворот.

Да потсетиме, на денот на концертот на Кеба на 4 декември, Северина имаше слух во Загреб со таткото на нејзиниот син Милан Поповиќ. Иако беше на пат кон Белград, за време на патувањето се случи нова кавга со Игор преку телефон, па Сева само се сврте и се врати во Хрватска и го отпушти Кеба.

Двајцата сè уште не се објавени во оваа прилика, како и Кеба, кој по одличниот концерт во Белград отпатува да настапи во Бугарија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum