Најжешките фотографии од Милица Тодоровиќ – таа позираше без гаќички! (ВИДЕО)

26 септември, 2020
милица

Милица Тодоровиќ вчера ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со топлес фотографија од базен!

Откако, според сопственото признание, имала „прекумерна тежина“, Милица се вратила на сцената позгодна од кога и да е, што го покажа со слики во бикини.

Милица отсекогаш важеше за една од најсмешните, но и најзгодни пејачки на балканската сцена.