НАСЕКАДЕ ЛУКСУЗ! Кај Дара се мора да е скапо, а фотографиите од егзотичното патување ќе ве остават без здив! (ФОТО)

19 ноември, 2020
дара

Дара Бубамара неодамна отпатува во Турција, и ги почести своите следбеници со провокативни фотографии


Пејачката ужива во чаролиите на Истанбул и го користи секој момент да вкуси луксуз во секоја смисла на зборот!

Дека и е одлично таму и дека не и недостасува Србија покажуваат и нејзините снимки што ги објавува секојдневно.
Не е ништо лошо кога „чини многу“…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi