Наташа Беквалац го прослави 40-тиот роденден: Сѐ беше во бело, а славеничката блескаше

26 септември, 2020
1601058621430-natasa-bekvalac-830x553

Денес, 25 септември, Наташа Беквалац наполни 40 години и за неа беше подготвена роденденска забава. Како што претходно беше најавено, сè беше во бело.

Пријателот на Наташа, Драган Кецман, откри како изгледало сето тоа на неговиот Инстаграм. Прво ја сними масата, а потоа и блескавата роденденска девојка. На забавата беше и сестрата на Наташа, Кристина Беквалац, која носеше и комбинација од бела облека.

NATAŠA BEKVALAC NAPRAVILA GLAMUR U PRIRODI! Zbog rođendana potpuno  promenila izgled OVOG MESTA U SRBIJI! (FOTO)