НЕ ЈА ГЛЕДАМЕ ЧЕСТО во јавност, но кога таа се појавува – таа го одзема здивот: Вака изгледа убавата Маја, сопругата на Драган Бјелогрлиќ!

9 октомври, 2020
драган

Драган Бјелогрлиќ е еден од најпознатите и најпочитуваните во неговата индустрија, но кога ќе се појави во јавноста придружуван од сопругата, нема сомнеж дека поради нејзината убавина тој често го „одзема“ целото внимание.

Драган е во брак со убавата Маја повеќе од две децении, и тие имаа две деца, Миу и Алексеј.

Маја порано се занимаваше со моделирање, па не е изненадувачки што ја следат коментари за тоа колку е многу убава. Таа не се појавува толку често во јавноста, бидејќи повеќе не се занимава со јавна работа, но нејзината сопруга претежно следи важни настани.

На почетокот на деведесеттите години од минатиот век, кога Драган беше на врвот на својата слава, тој сними реклама за кујнски мебел. Потоа ја запозна Маја, студентка по англиски јазик и литература, која се занимаваше со моделирање. По венчавката, таа се откажа од својата манекенска кариера и извесно време работеше како преведувач.

Вака изгледа денес:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum