Не можам да дојдам до себе! Цеца, скршена од болка, едвај проговори за смртта на Џеј!

7 декември, 2020
download_1000x0

Тага!

Колегите и пријателите се збогуваат од починатиот пејач со шокантни пораки и изјави, а меѓу нив е и познатата пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ.

– Неверојатна кариера, неверојатен глас и неверојатен човек… За жал, замина прерано, нè остави во шок, а Џеј остана со неизбришлив белег на нашата музичка сцена, сега е дел од антологијата… Ќе го паметам неговиот ведар дух, смисла за хумор и извонреден глас, не знам ни што да кажам од шок, освен благодарност за сите убави работи што останаа зад тебе, и има многу од тоа! – рече Цеца.

Пејачката Јана Тодоровиќ дозна за смртта на Џеј среде појавување на телевизија. Пејачката не можеше да ја сокрие тагата и заплака пред камерата во студиото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris