НЕ СЕ ОТКАЖУВА ОД ПАТУВАЊЕ И ДРУЖЕЊЕ: Лепа Брена после Париз, отиде на Златибор со своите пријатели и позираше без грам шминка (ФОТО)

20 декември, 2020
311631_brena-06122019-0008_ff

Како во старите добри времиња. Секој со насмевка на лицето.

Пејачката Лепа Брена не се откажува од патувања и одмор, па по прославата на годишнината од бракот во Париз, реши да замине на планина со своите пријатели.

Тие одлучија дека тоа ќе биде Златибор, кој веќе е покриен со снег. Брена сподели фотографија од ресторанот со публиката, како ужива во добро друштво.

Носеше зелена ролка, што одлично ѝ стоеше, а следбениците особено ѝ го пофалија лицето без трошка шминка.

Неспорно е дека пејачката изгледа барем десет години помладо, а поради својата енергија е уште позабележителна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi