„НЕ ЖИВЕАМ ОД ПЕЕЊЕ…“ Тијана Дапчевиќ призна од што сега заработува за живот!

9 декември, 2020
308401_tijana-dapcevic01-ana-paunkovic_ff

Пејачката Тијана Дапчевиќ неодамна призна дека подолго време не живее од пеење, туку од глума, а сега откри дека има плантажа со ореви.

– Се купува прев, во главно… Првата берба и откуп ќе бидат следната година – рече Тијана за плантажата, задоволна што започна нешто што ѝ создава задоволство.

– Ќе има работа, сигурно – додаде таа, додека неодамна рече дека не живее од музика со години.

– Не живеам од пеење веќе некое време. Ситуацијата е таква каква што е. Завршив со снимањето на македонскиот ситком, кој е многу популарен кај нив. Тоа е ситком кој се емитува на јавниот сервис веќе пет години. Продуцентската куќа од Бугарија излезе со идеја да купи четири сезони, сега петта, така што се емитува таму и во БиХ. За жал, никој во Србија сè уште нема пари да ја купи таа комична серија – изјави Тијана пред неколку недели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris