„Неговата сопруга е само ПАРАВАН, мене ме претставува како негова жена“ – Поранешната кралица на силиконите, ОТКРИ ШОК детали за Кристијан Голубовиќ!

2 ноември, 2020
криси

Поранешната кралица на силиконите, Тијана Џуришиќ, изјави дека наводно била во тајна врска со Кристијан Голубовиќ, како и дека го посетувала во затвор три години.

Таа кажа дека жестокото момче ја пријавило кај надлежните во Забела како негова вонбрачна сопруга. “Кристијан ми го уништи животот. Чекам само да ме спомене во Задруга, за да можам да ги објавам сите снимки што ги чувам од него. Ме лажеше со години дека ме сака. Го снимав како вели дека едвај чека да го посетам и дека ме обожава. Тој сакаше и дете со мене “, рече Тијана Џуришиќ.

“Тој ми рече дека неговата сопруга Ивана е само покритие за медиумите. Ме пријави како вонбрачна сопруга. Тој навистина нема жена, кога беше во затвор само јас одев да го посетувам двапати неделно, три години, а не Ивана. Му праќав пакети и пари и му ја пеглав облеката “, рече Тијана, која ги намали силиконите и го смени личниот опис.

За ВИДЕОТО ПОГЛЕДНЕТЕ ТУКА!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi