Нема да ви се верува дека ова е Тајчи! Еве како изгледа пејачката во ШЕСТАТА ДЕЦЕНАТА! (ФОТО)

6 ноември, 2020
тачи

Повремено на социјалните мрежи, со носталгија ги развеселува оние кои ја паметат, а понекогаш и со стари фотографии како онаа на која имала само 17 години.

Ова беше од мојата прва фотосесија за насловната страница на списанието откако освоив две награди на голем музички настан. Ние често забораваме колку навистина се способни и неверојатни 17-годишници. Не им кажувајте: „Ах, што знаете, вие сте сè уште само бебе“ – напишала Тајчи во описот на фотографијата на својот Инстаграм профил.

Неколку години подоцна, Тајчи проба слава со малку поинаков имиџ, но наскоро реши да се повлече од сцената, како и од јавноста. Таа ја напушти Хрватска и замина во САД, каде и денес живее.

Миленичката на цела Југославија, дури и во шестата деценија, успева да зачува фина фигура, но и препознатлива насмевка по која ја паметиме!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi