Нереален стајлинг на Јелена Карлеуша: Вакво нешто досега не сте виделе!

7 октомври, 2020
јк

Оваа среда, 7 октомври, Јелена Карлеуша дојде на снимањето на „Ѕвезда Гранда“ помалку провокативно отколку во претходните изданија. Напротив, овој пат сè беше во сино, а кога се сврте, никој не гледаше во нејзиниот задник.

Руса коса, сини фармерки (ако можеме така да ги наречеме), син џемпер што паѓа ноншалантно од едното рамо, сина шминка, син лак за нокти … Ова е денешното издание на популарната ЈК во Кошутњак, но не е сè како што изгледа , особено кога се сврте. Толку доминантно, во нејзин стил, како да гази сè пред себе.

За прв пат, мускулесто момче во бели фармерки и ја отвори вратата на Јелена, и таа излезе, се чини, помоќна од кога било, и секако дека беше во центарот на вниманието и овој ден.

Фармерки не можеме навистина да ги наречеме фармерки, под џемперот е јасно дека нема градник, а кога ќе го погледнете од задниот дел, не можете да не се прашувате – има ли гаќички?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum