НЕВИДЕН ХАОС ВО „ЗАДРУГА“ Обезбедувањето реагираше, Томовиќ го нападна Фран

16 октомври, 2020
Screenshot_14_1000x0

Жестоко завојуваа

Fran i Vladimir

Имаше конфликт помеѓу Фран Пујас и Владимир Томовиќ, затоа што Фран испрати коментар што не му се допаѓа на Владимир.

„Рековте и дека ќе бидете ќелав“, рече Томовиќ.

„Не грижи се за тоа, ќе плачеш, не можеш да бидеш добар со мене цел ден, а потоа се шегуваш, ќе плачеш, ти велам дека ќе плачеш“, рече Томовиќ.

Fran i Vladimir

„Не ми влегувај во лице“, рече Фран.

“Ќе плачеш, јас сум добар со тебе, биди фер, биди фер, ќе плачеш. Не ме навредувај цел ден”, рече Томовиќ.

„И мене ме навредуваш“, рече Фран.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum