НЕВИДЕН СКАНДАЛ! Лукас и Марија Шерифовиќ во сериозна неволја! (ВИДЕО)

3 декември, 2020
аца

Најголемата машка музичка sвезда Александар Вуксановиќ, попознат како Аца Лукас, пред десет години сними дует со поп-пејачката Марија Шерифовиќ, а песната „Луда глава Балканска“ направи вистински поп-бум!

Двајцата потоа снимија видео кое за кратко време броеше повеќе милиони прегледи на ЈуТјуб, но пред неколку месеци некој го проби профилот на популарниот пејач и таа песна исчезна од неговиот канал.

Благодарение на тимот со кој работи, Лукас успеа да го врати видеото, но сите тие милиони прегледи исчезнаа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris