Никогаш видена фотографија од 1993 година! Цеца во опаснен комбинезон позира со 3 српски секс-бомби, а зад нив… (ФОТО)

14 декември, 2020
ceca-raznatovic-3-830x0

Фотографијата е направена за време на заедничката турнеја низ Србија

На социјалните мрежи беше објавена и споделена фотографија од далечната 1993 година, на која познати музички имиња позираат за време на заедничка турнеја.

Секако најпознатата меѓу нив, фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ, застана во тесен комбинезон што максимално ја истакна нејзината линија на тело, додека до неа застанаа Снежана Савиќ, Ана Бекута и Мира Шкориќ

Зад нив позираа четворица некогаш посакувани мажи – Славко Бањац, Зоран Калезиќ, Драган Којиќ Кеба и Добривоје Топаловиќ.

Во тоа време, Цеца сè уште го носеше моминското презиме Величковиќ.

Како што се наведува, фотографијата е направена во 1993 година, за време на заедничката турнеја низ Србија.

Погледнете:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris