Николина Пишек објави ФОТОГРАФИЈА од која сите останаа во ШОК!

16 ноември, 2020
nikolin

Николина Пишек е позната како дама од јавната сцена која секогаш се појавува во најновите и најмодерните комбинации.

Овој пат водителката направи исклучок, па сподели фотографија на Инстаграм во необично издание, кое многумина протумачија дека ова е нејзиното најлошо издание.

Значи, доколку исчезнам денес, еве ви доказ да и објасните на полицијата што носев тој ден: синтетичка крзнена јакна, розови пижами со леопардски принт, патики во боја на виножито, црни најлонски чорапи, пластичнa кафеава тока. На се тоа плус снеф боја маичка со натпис: „Bolje pivo u ruci nego posao u struci“ – напиша водителката која се пошегува на сметка на својот изглед.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi