Нина Бадриќ и Северина прошетаа по улиците на Загреб во НЕВЕРОЈАТНИ стајлинзи кои привлекоа внимание!

30 ноември, 2020
severinaimilan1_0


Северина Којиќ и Нина Бадриќ долго време беа меѓу најпопуларните пејачки во Хрватска. И двете пејачки имаат своја публика која им е верна.

Сепак, за нив двете може да се каже дека се дијаметрално спротивни кога станува збор за стилот, но и физичкиот изглед. За разлика од Северина, која отсекогаш била исклучително витка, Нина е жена со прекрасни облини.

Сепак, обете се убави и пленат секоја на свој начин. Вчера тие имаа многу слични објави на Инстаграм. Прошетаа по улиците на Загреб во многу интересни комбинации.

Северина носеше многу лесен кошула фустан во многу интересна боја на циклама, а стајлингот го надополни со необични сандали и чанта.
Од друга страна, Нина избра многу убав црвен фустан, без деколте, но со длабок шлиц. Одозгора на фустанот носеше палто што е безвременско.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi