Нивес беше фотографирана во издание во кое ретко ја гледаме и објави коментар од нејзината мајка!

8 октомври, 2020
нивес

Нивес често сака да се однесува кон фановите на Инстаграм со голи фотографии на кои ги истакнува своите заносни облини, па овој пат ги изненади со невообичаено скромно и романтично издание

Таа објави фотографија на која позира во долг и широк фустан со голи рамена, а откри и дека таа фотографија ја споделила на социјалните мрежи затоа што нејзината мајка навистина и се допаднала.

“Во сивилото на ова утро, малку од вчерашните бои не се исклучени. И мајка ми едвај чекаше да објавам фотографија. Таа вели:” Ох, колку е убава оваа фотографија со овој прекрасен цветен фустан и небото и без цицки и магариња “. “, напиша таа покрај фотографијата.

Многумина и пишуваа во коментарите дека нејзината мајка е во право и дека е уште поубава вака.

„Мамо е секогаш во право, одлична си“, „Поубава си и поубава од другите“, „Мама порано беше во право …“, „Браво мамо“, „А таа, класичен коментар на мама“, „Мама е закон“ , „Здраво мамо, понекогаш може да биде и вака“, беа некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum