НИВЕС ЦЕЛСИУС ГИ НАДМАШИ СИТЕ: Позираше во мноу разголен комбинезон со кој остави малку на имагинацијата!

12 октомври, 2020
нивец

Неколку следбеници забележаа детал во левата рака на Нивес што другите го пропуштија


Нивес Целзијус знае како да им го разубави денот на своите следбеници на социјалните мрежи. Овој пат, писателката и пејачка објавија фотографија од своето бујно деколте во преден план.

View this post on Instagram

Subota! 🍸 #girlboss #samoveselo

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Носеше тесен комбинезон во риги со огромно деколте што совршено ги истакнуваше нејзините атрибути.

Како и секогаш, фотографијата особено ја воодушеви нејзината машка база на обожаватели. „Вие сте вистинска бомба на оваа“, „Би те решил како тест за корона“, „Сцена е“, „Изгледаш одлично“, „Едноставно број еден“, „Нормално, те сакам бебиња“, напишаа тие.

Неколку придружници посочија на детал до нејзината лева рака. „Го испуштивте малку, лево од вас“, напишал корисникот кој собрал најмногу лајкови во коментарите.