Нивес Целзијус го покажа бујното деколте во шоуто „Твоето лице звучи познато“

19 октомври, 2020
nives

Нивес Целзијус покажа бујно деколте во новата емисија на шоуто „Твоето лице звучи познато“.

За стајлингот на Нивес и овој пат се погрижи стилистот Марко Грубниќ, а Нивес им откри на сите што мисли за неговиот избор и се пошегува на тоа прашање. „Нашиот драг стилист Марко Грубниќ ме стегна толку многу што солзите постојано ми доаѓаат во очите“, рече Нивес.

Во последната емисија изненади со комбинација во која се закопча до грлото во тесен зелен фустан со светки, за што доби бројни пофалби и комплименти преку социјалните мрежи.


И покрај фустанот со кој го привлече вниманието, имаше и мал разговор со Индира која настапи како Лионел Ричи во дует со Фабијан Павел Медвежек, кој овојпат се трансформираше во Дајана Рос. „Бевте прекрасен Фабијан, бевте прекрасен, прекрасна маска, прекрасен глас“, прокоментира Нивес, малку љубоморна на Индира што и беше дадена можност да ја сподели сцената со Фабијан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum