НИВЕС ЦЕЛЗИЈУС ОТКРИ КОЈ Е ЕДИНСТВЕНОТ МАЖ КОЈ МОЖЕ ДА ЈА НАТЕРА ДА „ПАТИ“: Тој ѝ возврати; „Се исплатеше, Те сакам“

18 октомври, 2020
nives-celzius

Бројни обожаватели и колеги на Нивес напишаа дека таа е убава и дека Марко треба да ги облекува сите жени

Пејачката Нивес Целзијус на својот Инстаграм објави фотографија на која позира легната на каучот во тесен сребрен мини фустан со изразено деколте во студиото на шоуто „Твоето лице звучи познато“. Истата ја посвети на стилистот Марко Грубниќ.

„Марко е единствениот човек што може да ме натера да страдам и да не дишам поради него. Со часови… И што да ти кажам, вредеше и би го повторила. Секогаш! “, Напиша таа со објавата, а Марко веднаш ѝ одговори.

„Ха, ха, ха… Ти благодарам што го издржа мојот волшебен корсет…Се исплатеше… Те сакам…“, истакна тој, а Нивес одговори: „Љубов, нека тој корсет уште милион пати“.

Бројни обожаватели и колеги на Нивес напишаа дека таа е убава и дека Марко треба да ги облекува сите жени.

„Убава“, „Марко треба да ги облекува сите жени“. Сите негови комбинации се бомби, жените се повеќе од бомбастични “,„ Убава “,„ Каква мачка “,„ Дама со стил и најубави нозе “, коментираат тие.

View this post on Instagram

Subota! 🍸 #girlboss #samoveselo

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on