Нивес Целзијус позираше во краток фустан: Апсолутно сите гледаа во нејзините гради!

27 октомври, 2020
нинини

НИВЕС Целзиус објави нови фотографии на Инстаграм и се пофали дека вечерта ќе ја помине читајќи книги. Пејачката и актерка позираа со книгата во романтичен краток фустан и гумени чизми, но малкумина забележаа што таа ќе прочита. Целото внимание го привлекоа нејзините бујни гради.

„Работниот ден заврши, сега подгответе брза храна и уживање“, напиша таа во описот на фотографијата, која за само неколку часа доби скоро 13.000 лајкови.

Нејзините обожаватели се согласија дека таа изгледа фантастично, а имаше и такви кои во коментарите се осврнаа и на криминалот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum