НИВЕС ЦЕЛЗИЈУС сподели фотографија со поранешниот сопруг и со синот! Во коментарите се водеше полемика на кого повеке синчето личи!

23 октомври, 2020
нивеееецццц

Фановите и колегите и порачаа на Нивес дека се прекрасни и коментираат на кого личи повеќе Леоне, на неа или на Дино


Пејачката и актерка Нивес Целзијус на својот Инстаграм се пофали со нејзиниот син Леоне (14). Таа сподели три фотографии на кои таа и нејзиниот поранешен сопруг Дино Дрпиќ позираат во природа прегрнувајќи го.

„Кога сакате убаво, грижливо, послушно момче секогаш со вас, раѓате син. Не е дека е мое, но е убаво како кукла… На мама, секако “, напиша таа во описот на објавата, а фановите и колегите и рекоа дека се прекрасни и коментираат на кого личи Леоне на неа или на Дино.
„Прекрасна си“, „Малиот е ист на мајка, форма на лице, темни очи.. Има нешто малечко на тато, но дефинитивно на мама… сè убаво“, „Ист татко во коса и сè!“, „Гледам како се смее на мама“ „Ист на татко му, извини“, коментираат тие.

Нивес и Дино, покрај Леоне, имаат и тринаесетгодишна ќерка Таиша, а по разводот тие останаа во хармоничен и пријателски однос. Нивес во медиумите постојано истакнуваше дека нејзиниот поранешен сопруг и помага при децата и секојдневните обврски.

https://www.instagram.com/p/CGcyNrsHsvf/?utm_source=ig_embed
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum