НИВЕС ЦЕЛЗИУС СО ОТВОРЕНО ДЕКОЛТЕ ОТКРИ ГОЛЕМА НОВОСТ

23 септември, 2020
Untitled 3

Тешките денови со едната рака во гипс конечно се зад Нивес Целзиус (38). Иако и тогаш не дозволуваше повредата да и го скрши духот и редовно известуваше на социјалните мрежи за вршење домашни работи со една рака, популарната пејачка повторно не ја крие својата среќа поради својата слобода.

Атрактивната бринета убаво се нашминка, ги затегна облините во тесен комбинезон, кој изгледа како втора кожа на неа, и заводливо се прилагоди на најновата фотографија, со која објави голема вест на Инстаграм.

„Само за да ве известам дек ја симнав лонгетата. Јеее.. Прекрасно е повторно да се биде со слободни раце “, напиша среќната Нивес, а нејзините обожаватели веднаш скокнаа со совети и добри желби и паднаа неизбежните комплименти за нејзиниот изглед.