Нивес го откри својот прекрасен партнер за вежбање, а локалниот актер се пошегува: „Постојат луѓе со кои не би функционирало“.

28 ноември, 2020
61993106

Откако салата се затвори пред неколку месеци, Нивес Целзијус започна да вежба дома со своите деца.

Нивес Целзијус започна да вежба дома пред неколку месеци поради корона вирусот и за тоа најде компанија.

Член на жирито на шоуто „Твоето лице звучи познато“ откри на Инстаграм кој и е омилен партнер за обука. “Тоа е најслаткиот тренинг во парови. Кој ви е омилен партнер за вежбање?”, Праша Целзиус покрај фотографијата на која прави вежби, а на нејзиниот грб седи нејзината 13-годишна ќерка Таиша

„Лесно е … има луѓе со кои не би функционирало“, коментира актерот Синиша Ручиќ, кој се натпреварува во шоуто „Твоето лице звучи познато“.

Инаку, Нивес неодамна ни рече дека ги активирала децата дома кога се затвориле теретаните и и се допаднало, а потоа признала и дека не внимава на исхраната.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi