Нивес објави фотографија без шминка, но сите гледаа во огледалото позади неа: “Дали некој гледа пижами?”

15 декември, 2020
s3avkV7G_400x400


Нивес Целзијус објави фотографија на Инстаграм на која нема тронка шминка, но одразот на нејзиниот задник во огледалото зад неа го одвлече вниманието на сите.


Откако ги изненади сите во последната епизода од шоуто „Твоето лице звучи познато“ закопчана до грло, Нивес Целзијус ги изненади следбениците на Инстаграм со една провокативна фотографија.

Таа на социјалната мрежа објави фотографија на која нема тронка шминка, но одразот во огледалото зад неа го одвлече вниманието на сите.


“Добро утро! Денес ќе бидам разгалена, ќе останам во пижами цел ден”, напишала Нивес во описот на фотографијата, а во коментарите многумина коментирале за нејзините пижами.

„Добро огледало“, „А каде е пижамата?“, „Дали сум единствениот што не гледа пижами?“, напишаа нејзините следбеници, а Нивес, како и обично, ги игнорираше провокациите во коментарите.

Во едно интервју на почетокот на овој месец, таа откри како се справува со срамните коментари на социјалните мрежи.

“Не можам да им се лутам. За жал, тие ми се потсетник на тоа колку сум среќна што сум ослободена од омраза и колку е попријатно да ја прифаќам и сакам различноста”, рече тогаш Нивес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris