Нивес позираше во никогаш подлабоко ДЕКОЛТЕ! По објавата нејзините фанови паднаа во транс!

28 ноември, 2020
6f37267f9cb720f74c5a

Така, Нивес Целзијус реши да ја искористи можноста и да се спреми пред да се врати во пижамите.


Со новите мерки во Хрватска, поради пандемијата на корона вирусот, сите кафулиња и ресторани се затвораат, а за многумина ова значи скоро слична ситуација како во март, кога моравме да останеме дома.

Така, Нивес Целзијус реши да ја искористи можноста и да се подготви пред да се врати во пижамите.


– Еве се средувам додека сè уште имам шанса бидејќи од сабота пак ќе сум само во пижами и без make up look – напиша Нивес покрај последната фотографија во црн топ со ремени преку рамената. Но, она што го привлече вниманието на следбениците беше нејзиното длабоко деколте кое се најде во прв план.

„Wow“, „Не ми е добро“, „Убавица“, „Преубава“, напишаа нејзините следбеници во коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi