Нивес се пофали дека ја кити новогодишната елка но нешто друго го привлече вниманието!

9 декември, 2020
pjimage_9zQmRuB


Уживаме во предпразнично расположение, а многумина веќе ја украсија својата елка. Меѓу другите, и Нивес Целзијус ја покажа и новогодишната елка што ја украси на социјалните мрежи.


Божиќ е се поблизу, а многумина веќе побрзаа да купат новогодишни украси. Многу познати Хрвати на социјалните мрежи веќе се пофалија со фотографии на украсени борови дрвја.
По модниот стилист Марко Грубниќ (38) и радио-водителката Еција Ивушиќ (34), пејачката Нивес Целзијус (38) го покажа украсениот бор. Го украси во бели и сребрени тонови и објави две фотографии додека ги ставаше последните украси.

Но, стандардно, Нивес успеа да привлече внимание со бујните облини. Покрај пофалбите за украсената новогодишна елка, таа доби и многу комплименти на сметка на изгледот. Таа позираше покрај боровото дрво во тесен бел комбинезон кој и го истакна задникот. Некои се прашуваа дали таа воопшто носи гаќички.

Белата боја ви изгледа одлично, вие блескате. Можете ли да украсите борово дрво и за мене? Да, задникот ви е добар. Вие сте вистински подарок под боровите – напишаа нејзините придружници во коментарите.


Нивес моментално се гледа на забавната емисија ‘Your Face Sounds Familiar’ каде е член на жирито. Таа не штеди на коментари за трансформации и настапи на конкуренти, но секогаш е искрена. Марко Грубниќ беше одговорен за нејзините комбинации на облека во тоа време, но ниту во шоуто не се појави во помалку провокативни изданија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris