НИВЕС ВО МИНИ ФУСТАН ГО ЗАПАЛИ ИНТЕРНЕТОТ! „Господе, па ти си совршена“

27 октомври, 2020
НИВЕС

Покрај градите, Нивес ги покажа и витките нозе на кои носеше темно зелени чизми.
Пејачката и актерка Нивес Целзијус им откри на фановите на Инстаграм дека ќе ја помине вечерта во друштво на нејзината омилена книга. По тој повод, таа позираше надвор со книга во раката облечена во минијатурен бел фустан со црни точки, чие деколте убиец откри бујна биста.

Покрај градите, Нивес ги покажа и витките нозе на кои носеше темно зелени чизми, а со црвена шминка ги истакна своите усни.

„Работниот ден заврши, сега подгответе оброк и уживајте во книгата… Дали сте нејзините обожаватели и љубители на убави приказни за криминал воопшто?“, Напиша таа со објавата, а фановите ги коментираа нејзините гради наместо да одговорат на нејзиното прашање.

„Вашето здолниште е многу кратко и затоа сте толку симпатични за мене“, „Толку е бујна“, „Леле, каква убава жена“, „Денес изгледаш феноменално“, „Зошто не сум во таа грмушка“, „Уриваш, кокс“, „Само надарени сте што се однесува до вашите гради “,„ О многу секси “,„ Каква книга, останав без текст “,„ Мајко мила, ти си божествена “, коментираат тие.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort