Нивес во СЕКСИ тесен фустан ја разбуди фантазијата на мажите! (ФОТО)

23 ноември, 2020
нннн

Од недела до недела, Нивес Целзијус воодушевува со својот изглед во шоуто „Твоето лице звучи познато“. Минатата недела таа се појави во тесен црвен фустан кој и ги оцртуваше нејзините облини, а тоа го повтори и овој пат. Оваа недела, како и минатата, Нивес гордо влезе во студиото во тесен фустан со длабоко деколте, само што овој пат се работеше за црн фустан кој го избра стилистот Марко Грубниќ, кој очигледно многу добро знае како да го извлече најдоброто од своите клиенти.

Заедно во описот на фотографијата, таа напиша дека ова е само уште една причина да го вклучите телевизорот вечерва.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi