НИВИС СЕ ВЕРИ?! Таа го покажа прстенот и ги заинтригираше сите со блескавиот камен на прстенот!

17 ноември, 2020
нивес

Нивес изненади многумина со видео во кое прстен на нејзината рака го привлекува вниманието.


Нивес Целзијус се пофали на Инстаграм дека е на маникир и педикир. На видеото, пејачката прво ги покажа ноктите на рацете, а потоа и ноктите на нозете, но вниманието го привлече прстенот на нејзината рака, кој многу наликува на веренички прстен.

„Луѓе, нема да верувате, но имам нови нокти и тие веќе не се бели и се многу убави. Дали ви се убави и на вас? “ Нивес ги праша своите обожаватели.

Нивес во јули призна дека е среќно заљубена, но не сакаше да открива детали.

„Овде нема многу што да се каже, сè уште е толку свежо и невино што искрено не знам ни како да го наречам. Можеби со сочувство што беше возвратено “, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi