О БOЖЕ, КОЛКАВИ СЕ! Само што не и испаднаа градите на Луна! (ФОТО)

3 октомври, 2020
лунчи

Врело!
Популарната пејачка Луна Џогани ги остави мажите без здив со својата нова фотографија на својот Инстаграм профил.
Имено, Луна Џогани никогаш не криеше дека не е задоволна од градите, па поради таа причина реши естетски да го поправи тоа, што исто така не го крие.

View this post on Instagram

👄

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Бидејќи ги правеше градите што секогаш ги посакуваше, на некои настани често можеме да ја видиме во провокативно издание.
За посебна пригода, односно за 37-миот роденден на нејзиниот свршеник Марко Милјковиќ, таа се одлучи за деколте со длабоко деколте, па ги истакна градите во преден план и ги остави без здив со тој потег.

View this post on Instagram

So cute😻

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on