ОБЈАВИ СЛИКИ КОИ ГИ ЗАПАЛИЈА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Пејачот призна – „Отидов во Турција на операција“!

2 октомври, 2020
sasa-kovacevic

Интернетот изгоре поради сликата што се шири на социјалните мрежи. Станува збор за слика на пејачот „пред и после“ Саша Ковачевиќ, во која пејачот изгледа скоро непрепознатливо.

Посилна вилица, „пеглано“ чело без брчки … во коментарите можеше да се прочита дека пејачот „ги пумпал јаболчниците, ги кренал веѓите и користел стероиди“, но и дека „едноставно остарел“.

“Имав операција на синус по трет пат бидејќи имам проблем со алергии веќе 20 години и на секои 6 или 7 години го решавам проблемот со назални лушпи, за да не се мачам сега. Тоа беше причината поради која заминавме, го искористив овој период кога немаме работа и можам да си дозволам да сум отечена и што и да е, тоа беше причината “, рече Саша во емисијата„ Ексклузив “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum