Облече чизми, ги рашири нозете, а на неа само РЕСИ и шешир: Карлеуша го одзема здивот со новата објава (ФОТО)

22 септември, 2020
Jelena-Karleuša

Новото издание на Јелена ќе ви го замати умот…

Одамна е јасно дека пејачката Јелена Карлеуша остава без здив со својот изглед и привлекува внимание со своите необични стајлинзи. Сепак, таа некако секој пат знае да се надмине самата себе.

Со фотографиите што ги објави на Инстаграм, сега успеа целосно да ги воодушеви сите!

Имено, Јелена се фотографирше во многу провокативни пози, а носеше длабоки чизми, гаќички во боја на кожа и горен дел што ги фасцинираше сите. Беше бел и се состоеше од реси и ленти, а на една од фотографиите Карлеуша носеше бел шешир што го надополнуваше овој стајлинг.

„Биди најдобрата верзија од себе“, беше пораката што Јелена ја напиша покрај објавата, а коментарите постојано доаѓаа.

Повеќето беа оние кои ставаа оган емотикони, но и оние кои изјавија дека пејачката конечно се врати на „белиот ѕид“, кој стана познат по тоа што Јелена е претежно се фотографира пред него.