Од каубојка до заводлива домаќинка: Убиствено декемвриско издание на српски секс-бомби (ФОТО)

19 декември, 2020
ivana-dudic-kija-kockar-jelena-karleusakaca-grujic-teodora-dzehverovic-830x0

Девојките се потрудија да застанат рамо до рамо со поп дивата, која е експерт за мода

Поп дивата Јелена Карлеуша е позната како модна икона во светот на поп музиката, а за нејзините комбинации на облека се зборува неколку месеци откако ги соблече. Сепак, младите starsвезди од нашата јавна сцена дадоа се од себе да ја загреат атмосферата со своите стајлинзи во студените зимски денови, а на некои дури им успеа.

Кија Коцкар привлече големо внимание кога се појави во пурпурното шоу во виолетова гарнитура која и беше потполно проирна. Нејзиниот задник беше во преден план, а фановите беа воодушевени од глетката.

Сандра Африка позираше во зимско палто, но ги истакна своите секси нозе. Згодната пејачка го воодушеви посилниот пол со ова издание и иако ги нема вртоглавите потпетици на кои сме навикнати кога станува збор за неа, направи многу луѓе да вртат во главата.

Катарина Грујиќ покажа зошто ја држи титулата најдолги нозе на сцената, по Брена и Снека. Пејачката позираше во боди, а нејзините витки нозе беа во прв план.

Теодора žехеровиќ никогаш не престанува да воодушевува со стилските промени, а нејзините модни комбинации се инспирација за многу тинејџерки. Сепак, она што беше за возрасни е нејзиното издание во новото видео што го објави.

Катарина Žивковиќ тренира напорно, па не е изненадувачки што нејзината линија е совршена. Сепак, Кажа ги воодушеви обожавателите со фотографија на која се во преден план градите.

Ана Николиќ гордо шета откако ослабе, а нејзиното декемвриско секси издание е надополнето со длабоки, црни, лакирани чизми со високи потпетици.

Актерката Ивана Дудиќ изненади многумина со фотографии во долна облека, а згодната актерка лесно можеше да се занимава со моделирање.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris