ОДИ ЈАДИ! ШТО Е МНОГУ, Е МНОГУ: Емина ја крена маицата, а не сите се воодушевени од нејзиното тело (ФОТО)

20 септември, 2020
emina

Фановите критикуваа

Пејачката Емина Јаховиќ сподели селфи со своите следбеници на Инстаграм, која не ги воодушеви сите.

Таа беше фотографирана пред огледалото, а маицата ја крена толку високо да може да се забележи тенкиот струк.

Иако пејачката е позната како некој што редовно тренира и се грижи за здрава исхрана, обожавателите сметаат дека таа малку претерала, и дека е премногу слаба.

„Оди, јади нешто… Добра си, но твоето тело… Што е многу, е многу“, е само еден од коментарите под објавата на Емина.

View this post on Instagram

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on