Официјално соопштение од продукцијата! КРИСТИЈАН ИЗЛЕЗЕ ОД ЗАДРУГА! ШОК ЗА СИТЕ!

2 ноември, 2020
кики

Сослушувањето на Кристијан Голубовиќ по тужбата на Станија Добројевиќ крена голема прашина.

Добро е познато дека тие се во конфликт веќе пет години, од реалното шоу на Пинк „Фарма“, кога Кристијан побара Станија да му исплати половина од освоената награда, бидејќи тој ги организираше гласачите и наводно тој ја довел до победа. По земањето на парите, двајцата биле во добри односи, а потоа Кристијан открил дека имал интимна врска со Станија, по што старлетата изјавила дека ќерката не е негова, што резултирало во тоа Кристијан да и се закани со смрт.

Станија покрена тужба, а минатата недела се одржа рочиште на кое требаше да присуствуваат и двајцата, но Добројевиќ се откажа во последен момент бидејќи не сакаше да се сретне со Кристијан. Како и да е, нивната средба ќе се одржи во емисијата „Амиџи шоу“, а како ќе изгледа соочувањето на Станија и Кристијан и дали ќе успеат да го решат конфликтот, ќе дознаете утре.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi