Освен Северина, Игор следи и друг профил на Инстаграм. Можеби ќе се изненадите кој…

14 октомври, 2020
87da15a3-284d-4cb7-9d4b-2a81fca6df8a

ИГОР КОЈИЧ и неговата сопруга Северина до неодамна беа познати по тоа што на Инстаграм се следат само еден со друг. Прво, Игор ги избриша сите други профили веднаш по неговата венчавка со Северина, а наскоро и пејачката го стори истото.

Сега работите се променија, а Игор заследи и друг профил на Инстаграм.

Станува збор за профилот на „Бисерот на Метохија“, кој е создаден, како што се наведува, со цел да ја запознае публиката на Инстаграм со Велика Хоча и другите населени места во Косово и Метохија.

Којиќ последните денови патуваше низ Косово, па постојано објавува фотографии и видеа од своите патувања.

View this post on Instagram

Царски град Призрен ☦️

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic) on