Откриена ПРИЧИНАТА поради која Станија КРИЕШЕ од јавноста дека се смирила со ПОРАНЕШНОТО момче

6 декември, 2020
stanija_i_marko

Ослучија да зборуваат.

Станија Добројевиќ се смири со моделот Марко Марковиќ, но наводно не сакале да признаат дека повторно биле заедно поради непријатностите што им се случуваа.

Главната причина зошто Станија сакаше да ја скрие својата врска од јавноста е тоа што во последно време има непријатности со неколку опседнати обожаватели кои ја следат.

– Двајцата буквално не се разделуваат, дури тренираат заедно. По враќањето од теретаната, тие секогаш одат на пазар каде купуваат здрави намирници за да подготват вечера, а за тоа главно е задолжен Марко, бидејќи Станија ретко има мир. Хаос е каде и да се појави! – изјави извор близок до парот.

Инаку, како што кружат гласини во Нови Сад, многу опседнати обожаватели не престануваат да ја следат младата двојка, па затоа одат по нивните стапки секогаш кога ќе ја напуштат зградата и одат некаде.

– Станија и Марко немаат мир. Таквите „обожаватели“ им пречат, па затоа се обидуваат да се движат што е можно помалку на јавни места за да не мора да влегуваат во непријатни ситуации. Очигледно, можат да имаат приватност само во странство – рече изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris