ОТКРИЕНО КОЈ ѝ ГО ЧУВА ГРБОТ! По веста за неверството Северина се изјасни, ТОЈ СТОИ зад неа во овие мрачни денови!

29 ноември, 2020
image_25

Јасно!

Бракот на Северина Којиќ и Игор Којиќ е под знак прашалник веќе подолго време. Со месеци, овој пар не се изјаснува кога станува збор за статусот на нивниот брак и тие живеат одвоено, Северина во Хрватска, а  Игор во Србија.

Во меѓувреме, Северина не се огласуваше, а денес објави фотографија на која шета по улицата во многу лесен фустан и сандали, на овој студен ноемвриски ден.

– Она кога лежечкиот полицаец ви го чува грбот – напишала Северина во објавата, а со тоа се чини дека фигуративно даде до знаење дека е сама.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi